POLITYKA JAKOŚCI


Firma WGW STALBET specjalizuje się w projektowaniu prefabrykacji i generalnym wykonawstwie konstrukcji stalowych. Projektujemy i wykonujemy hale stalowe, hale produkcyjne, hale żelbetowe oraz hale magazynowe. Specjalnością naszej firmy są konstrukcje stalowe.
Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w budowie obiektów przemysłowych opartych na konstrukcjach stalowych. Zatrudniamy personel o wysokich kwalifikacjach popartch doświadczeniem w dziedzinie wytwarzania i montażu konstrukcji stalowych.
W trakcie procesu produkcyjnego stosujemy wyłącznie sprawdzone technologie, bacznie jednak śledząc postęp techniczny w branży.
Naszym celem jest dążenie do wykonywania konstrukcji najwyższej jakości. Mając świadomość, że wysoka jakość wykonania jest trudna do naśladowania, dlatego poprzez szkolenia i specjalne programy motywujemy naszych pracowników do ciągłego rozwoju.
Jesteśmy dumni, że w naszej firmie został wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 3834-3 Potwierdzamy jednocześnie, że pracownicy dobrze rozumieją założenia wyżej wymienionej normy.

Kierunki przyjętej Polityki Jakości kierownictwo realizuje poprzez:

 • Planowanie i dokumentowanie działań jakościowych

 • Ciągłe doskonalenie pracowników.

 • Korzystanie tylko z urządzeń spełniających wymagania.

 • Korzystanie z wiedzy doświadczonych pracowników

  do opracowywania procedur technicznych.

 • Stosowanie przez personel w sposób zrozumiały procedur

  zawartych w dokumentacji przedsiębiorstwa.


Celem naszej działalności jest zapewnienie klijentów o możliwości spełnienia ich wymagań i oczekiwań, a tym samym zdobycie pełnej wiarygodności na rynku wytwórców spawanych konstrukcji stalowych.

Polityka Jakości ustanowiona przez kierownictwo i zatwierdzona przez Właścicieli "WGW STALBET" jest znana wszystkim pracownikom firmy oraz realizowana na wszystkich szczeblach organizacyjnych przedsiębiorstwa.

Realizując powierzone zadania inwestycyjne w dziedzinie budownictwa przemysłowego stwiaamy na własną produkcje.

Dysponujemy wytwórnią konstrukcji stalowych.Fabryka wyposażona jest w wysokiej klasy park maszynowy oraz nowoczesne linie produkcyjne. Posiadamy komorę śrutowniczą o wymiarach 12,6m*4,6m*4m

W czerwcu 2017 roku z powodzeniem został zakończony audyt przeprowadzony przez SLV-GSI POLSKA.

Jesteśmy w posiadaniu:
 • Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji wg

  PN-EN1090-1

 • Certyfikat Spawalniczy wg PN-EN1090-1, na wykonywanie

  konstrukcji stalowej, klasa do EXC 2

 • Certyfikat Weryfikacji Zakładu Spawalniczego wg PN-EN ISO

  3834-3


POWRÓT