MISJA FIRMY


Odpowiedzialny biznes i zrównoważony rozwój firmy realizujemy zarówno spełniając oczekiwania klientów, jak i dążąc do poprawy jakości życia naszych partnerów biznesowych, podwykonawców i pracowników. Szanujemy środowisko, w którym działamy, a także staramy się zachować wrażliwość społeczną i respekt dla bogactwa przyrody i zasobów naturalnych.
MISJA:
 
Pragniemy stać się synonimem kompleksowej usługi na najwyższym, światowym poziomie. Nasza misja to spełnienie oczekiwań Inwestora na każdym etapie inwestycji.
„ TO MY WYBUDUJEMY PAŃSTWA PRZYSZŁOŚĆ”.
 
Wartości, którymi się kierujemy są solidnym fundamentem wszystkich naszych zamierzeń i działań. W swoich działaniach dążymy do tego aby każdy z naszych klientów powrócił do współpracy z nami.
 
WIZJA:
 
Wizja WGW Stalbet S.C. pragnie być wzorem i przykładem w branży budowlanej jako firma oferująca kompleksowe rozwiązania. Chcemy zdobyć zaufanie Klientów naszym profesjonalnym podejściem do każdego realizowanego projektu, Tworzymy kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania do efektywnej realizacji inwestycji oraz zapewniamy naszym klientom i partnerom profesjonalna obsługę.
 
NASZA FIRMA TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE...
 
Dzięki zgranemu Zespołowi, pracującemu w oparciu o wzajemne zaufanie oraz poszanowanie standardów jakości zapewniamy dobrą i kompleksową obsługę Inwestorów w postaci: świetnych projektów, udanych optymalizacji, szybkiej realizacji inwestycji, niskiej ceny. Jako nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma kładziemy nacisk na funkcjonalność i bezpieczeństwo konstrukcji. Pracownicy WGW Stalbet S.C. wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.
 
Będziemy dążyć aby zostać najchętniej wybieraną firmą zajmującą się budową obiektów kubaturowych oraz doradztwem i zarządzaniem projektami inwestycyjnymi w Polsce.


WARTOŚCI:
 
  • KOMPLEKSOWY ZAKRES USŁUG-chcemy działać skutecznie i z sukcesem, a pozwala nam na to kompleksowa oferta, dzięki której możemy towarzyszyć Klientom na każdym etapie realizacji projektu budowlanego.
  • PROFESJONALIZM - nasze usługi świadczymy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów oraz najwyższymi standardami i normami sztuki budowlanej.
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ - rozwijamy i dbamy trwałe relacje z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami kierując się zasadami partnerstwa i współpracy oraz stosując jawną i uczciwą konkurencję. Zapewniamy bezpieczne warunki pracy naszym pracownikom w przyjaznym środowisku i zespole.
  • BEZPIECZEŃSTWO -Pragniemy, by Klienci czuli się z nami bezpiecznie. Wywiązujemy się z powierzonych nam projektów rzetelnie i profesjonalnie, co sprawia, że można nam zaufać.
  • WIARYGODNOŚĆ - Kierujemy się uczciwością w każdym aspekcie pracy. Naszą codzienną postawą budujemy wiarygodność marki i zdobywamy zaufanie Klientów. W kontaktach z naszymi klientami zachowujemy jawność i przejrzystość działań i intencji, dbając o pełną szacunku i otwartą komunikację. Rzetelnie wypełniamy nasze zobowiązania kontraktowe wobec naszych klientów oraz dostawców i podwykonawców.
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI - Wysoka jakość usług to standard. Budujemy relacje z Klientami indywidualnie, dzięki czemu znamy ich oczekiwaniach i znajdujemy najlepsze rozwiązania.
  • ZAANGAŻOWANIE - każdy realizowany projekt stanowi dla nas niepowtarzalne wyzwanie, dlatego do powierzonych nam zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.
  • ROZWÓJ - innowacyjność i kreatywność, poparte wiedzą i doświadczeniem całego zespołu, stanowią podstawę rozwoju naszej firmy. Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności i kwalifikacje.

POWRÓT